اجاره یک قطعه زمین به متراژ ۷ هکتار زباله جهت دفن پسماند و جمع آوری ضایعات بصورت سنتی

سازمان مدیریت پسماند در نظردارد  یک قطعه زمین به متراژ ۷ هکتار به آدرس : دزفول جاده ماهور برنجی ، سایت پسماند زباله جهت دفن پسماند و جمع آوری ضایعات بصورت سنتی جهت اجاره به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید که  فراخوان اجاره  آن از طریق مزایده عمومی به شماره۵۰۰۱۰۹۵۲۷۱۰۰۰۰۰۱ و از طریق کارتابل اجاره سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار می گردد.

کلیه مراحل برگزاری فراخوان از دریافت و تحویل اسناد فراخوان تا بازگشایی پاکت­ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.

متقاضیان شرکت در فراخوان در صورت عدم عضویت در سامانه، نسبت به ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (به صورت برخط) برای کلیه صاحبان امضای مجاز و مهر سازمانی اقدام لازم را به عمل آورند.

مواعد زمانی:

  • تاریخ انتشار فراخوان:                                ازتاریخ : ۱۳/۰۶/۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰ تا تاریخ: ۳۰/۰۶/۱۴۰۱ ساعت:۱۴:۰۰
  • تاریخ بازدید:                                              از تاریخ: ۱۴/۰۶/۱۴۰۱ تا تاریخ : ۲۱/۰۶/۱۴۰۱ از ساعت:۰۸:۰۰ تا ساعت:۱۲:۰۰
  • مهلت دریافت اسناد مزایده:                        تا تاریخ : ۲۰/۰۶/۱۴۰۱  تا ساعت:۱۴:۰۰
  • مهلت ارسال پیشنهادات:                            ازتاریخ : ۱۳/۰۶/۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰ تا تاریخ: ۳۰/۰۶/۱۴۰۱ ساعت:۱۴:۰۰
  • تاریخ بازگشایی:                                          تاریخ : ۰۴/۰۷/۱۴۰۱  ساعت:۰۹:۰۰
  • –           تاریخ اعلام برنده:                                      تاریخ: ۰۴/۰۴۷/۱۴۰۱ساعت:۱۴:۰۰

وجه الضمان  شرکت در فرایند ارجاع کار مبلغ ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به صورت ضمانت نامه ی معتبر بانکی طبق فرمت ارائه شده و یا فیش نقدی واریزی به شماره حساب:  21184398098583   نزد بانک انصار شعبه ولیعصر بدون قید و شرط و در وجه سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول می بایست ارائه گردد.

شرایط عمومی و توضیحات برگزاری مزایده دستگاه اجرایی :

.  برگزاری مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت می باشد و کلیه مراحل فرآیند مزایده شامل خرید و دریافت اسناد (مزایده)در صورت وجود هزینه مربوطه(، پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت ، بازگشایی پاکات ، اعلام به برنده ، واریز وجه مزایده و تحویل کالا در بستر سامانه از این طریق امکان پذیر می باشد

  .علاقه مندان به شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی الکترونیکی (توکن) با شماره های ذیل تماس حاصل نمایند: مرکز پشتیبانی و راهبری سامانه:۴۱۹۳۴-۰۲۱.

اطلاعات تماس و آدرس دستگاه:بلوار پاسدران جنب ترمینال بزرگ دزفول شماره۰۶۱۴۲۲۸۴۰۰۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *