دیدار نوروزی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول به همراه پرسنل این سازمان با سرپرست شهرداری دزفول

💠در این دیدار کناری زاده رئیس سازمان مدیریت پسماند ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت سال نو از حضور سرپرست شهرداری دزفول تقدیر و تشکر نمود.

💠کناری زاده گفت :هر سال با نزدیک شدن ایام نوروز فعالیت های سازمان مدیریت پسماند بیشتر میشود،به همین دلیل پرسنل و نیروهای خدماتی سازمان به جهت خدمات رسانی به شهروندان و مسافرین نوروزی در ایام تعطیلات در محل کار خود حاضر شدند .

💠وی با اشاره به این که،این سازمان در هر زمان و شرایطی آماده خدمات رسانی به شهروندان میباشد بیان کرد،بر اساس اعلام سازمان هواشناسی استان خوزستان مبنی بر ورود سامانه های بارشی در روزهای آینده برنامه ریزی های لازم جهت مواجه قبل و حین بارندگی جهت خدمات رسانی به شهروندان صورت پذیرفت است.

💠کناری زاده در پایان به نمایندگی از پرسنل سازمان مدیریت پسماند از زحمات مهندس یوسفی نژاد تقدیر و تشکر نمود.

💠مهندس یوسفی نژاد سرپرست شهرداری دزفول نیز ضمن تبریک ایام نوروز افزود:شهرداری دزفول دارای ظرفیت کار گسترده ای میباشد و دزفول مستحق این ظرفیت است .

💠وی ادامه داد :با این که این ظرفیت برخی کارها را برای شهرداری دزفول سخت تر میکند،با این حال با شناخت بنده از همکارانم این اطمینان را دارم که هیچ کاری برای آنها سخت و نشدنی نیست .

💠یوسفی نژاد بیان کرد :مجموعه شهرداری دزفول در بسیاری از کارها و مسائل به خصوص در خدمات شهری در سطح استان پیشرو بوده و این امتیازی ویژه برای شهرداری و شهر دزفول تلقی میشود.

💠در پایان نیز:مهندس یوسفی نژاد از زحمات ریاست و پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول تقدیر و تشکر به عمل آورد .

🗓تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱

♻️روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول♻️

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *