✅ رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول از اجرای طرح مبارزه با حیوانات موذی با هدف کاهش آلودگیهای زیست محیطی و افزایش سلامت شهروندان و بهداشت محیط شهری در محلات منطقه ۳ شهرداری دزفول خبر داد.

💠کناری زاده گفت :طرح مبارزه با جوندگان موذی با استفاده از طعمه آغشته به سم در منطقه ۳ شهرداری دزفول در محل های جوی‌های روباز و محل های دفع فاضلاب و آب‌های سطحی و محل‌هایی که احتمال تردد موش‌ها بیشتر است؛ توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول اجرا شد.

💠وی افزود: با توجه به انتقال بیش از ۳۵ نوع بیماری از جانوران موذی به انسان، واحد خدمات شهری این سازمان با تجهیزات مخصوص و طعمه گذاری از طریق بکارگیری سموم و جلب‌کننده‌های شیمیایی، تله‌گذاری در محل گسترش آنها انجام شده است. شهروندان نیز می توانند با رعایت اصول بهداشت و همچنین همکاری لازم در امر جمع‌آوری زباله در این طرح مشارکت کرده و از افزایش و تولید حیوانات موذی در محلات جلوگیری کنند.

💠وی در پایان با تاکید بر اهمیت مشارکت شهروندان در اجرای موفق این طرح گفت: در بحث آموزش و آگاهی بخشی به شهروندان در این خصوص نیز نصب بنرها و تابلوهای اطلاع رسانی و توزیع بروشور در محل های مختلف به شهروندان ساکن در محلات منطقه انجام شده است.

♻️روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول♻️

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *