یکصدمین مرحله عملیات آلودگی زدایی و ضدعفونی معابر شهری و اماکن عمومی دزفول انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری، یکصدمین مرحله عملیات آلودگی زدایی و ضدعفونی معابر شهری و اماکن عمومی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط سازمان مدیریت پسماند، مناطق سه گانه و سازمان آتش نشانی با همکاری گروه های جهادی انجام شد.
شهردار دزفول با بیان این مطلب گفت: از ابتدای اسفندماه سال گذشته و همزمان با شیوع بیماری کرونا، با تصویب ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان دزفول عملیات گندزدایی و ضدعفونی خیابان‌ها، معابر، محلات، اماکن عمومی و همچنین وسایل نقلیه عمومی توسط شهرداری دزفول با همکاری گروه های جهادی با محوریت سازمان مدیریت پسماند این شهرداری آغاز و تا شب گذشته یکصد مرحله از این عملیات انجام شد.
مهندس دوایی فر افزود با توجه به اینکه سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول به عنوان ستاد مرکزی اجرای عملیات گندزدایی تعیین شده است کلیه برنامه ریزی ها و انجام امور مربوط به این عملیات از قبیل همکاری با نهادها، ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی، گروه‌های جهادی مردم نهاد و ارگان های نظامی و انتظامی از طریق این سازمان انجام شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به مصوبه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری امتحانات پایه دوازدهم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی، کلیه حوزه های امتحانی که امتحانات این پایه در آنها برگزار می شود همه روز از تاریخ ۱۶ خرداد به مدت ۱۴ روز در دو مرحله قبل و بعد از هر امتحان توسط شهرداری دزفول با همکاری گروه های جهادی آلودگی زدایی و ضدعفونی می شود.
شهردار دزفول خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۶۱ هزار لیتر آب ژاول جهت عملیات آلودگی زدایی و ضدعفونی استفاده شده است و ۲۱ هزار لیتر دیگر جهت ادامه این عملیات تهیه شده که به زودی به شهرداری دزفول تحویل داده می‌شود.
دوائی فر با بیان اینکه جهت کاهش کاهش شیوع ویروس کووید ۱۹ و قطع زنجیره ی سرایت بیماری کرونا می بایست همه شهروندان توصیه های بهداشتی خصوصاً بحث فاصله‌گذاری فیزیکی را رعایت کنند افزود: شهرداری دزفول و کلیه مناطق و سازمان‌های تابعه آن تا ریشه‌کنی کامل این ویروس خطرناک با تمام توان و ظرفیت عملیات آلودگی زدایی و ضد عفونی را ادامه خواهد داد و امیدواریم کلیه بیماران سلامت کامل خود را بازیافته و با توکل به خداوند تبارک و تعالی بزودی این ویروس منحوس نابود، و همه مردم به زندگی عادی بازگردند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *