شهردار دزفول:با راه اندازی «شهرک بازیافت» تمام انبارهای ضایعاتی از سطح شهر جمع آوری و جهت ساماندهی به این شهرک منتقل می ‌شوند

🔰 *شهردار دزفول به اتفاق دادستان عمومی و انقلاب دزفول و ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری دزفول و جمعی از مدیران شهرداری پیش از ظهر امروز از مرکز دفن بهداشتی پسماندهای شهری و محل احداث «شهرک بازیافت» شهر دزفول بازدید کردند.*

🔸سیدمحمد حسن عیسی زاده شهردار دزفول در حاشیه این بازدید با بیان اینکه مرکز دفن نخاله های ساختمانی شهرداری در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار قرار دارد، اظهار کرد: این زمین در گذشته ۳۵ هکتار بوده است که بخشی از آن برای احداث شهرک بازیافت در نظر گرفته شده است.

🔸️ وی افزود: نقشه شهرک بازیافت شهرداری تدوین شده و زمین مورد نیاز نیز آماده و در مرحله زیرسازی است‌. این شهرک نیازمند ۳ لایه زیرسازی است که تاکنون یک لایه انجام شده و پیش بینی می شود دو مرحله دیگر نیز تا مهرماه سال جاری انجام شوند.

🔸️ شهردار دزفول تصریح کرد: خریداری دیوارهای پیش ساخته شهرک بازیافت به منظور محصور کردن آن نیز در حال انجام است.

🔸️ عیسی زاده با بیان اینکه با راه اندازی شهرک بازیافت تمام انبارهای ضایعاتی از سطح شهر جمع آوری و جهت ساماندهی به این شهرک منتقل می شوند، عنوان کرد: ۲۰۰ انبار ضایعاتی و محل هایی برای صنایع تبدیلی نیز در این شهرک در نظر گرفته شده است.

🔸️ مهدی آماده دادستان عمومی و انقلاب دزفول نیز در این بازدید ایجاد اشتغال را از جمله مزایای راه اندازی شهرک بازیافت برشمرد و افزود: راه اندازی این مکان در زمینه ساماندهی انبارهای ضایعاتی و همچنین کمک به حفظ محیط زیست و بهداشت دزفول نیز بسیار تاثیر گذار است و منجر به تولیداتی می شود که ثمره آن برای تمام شهرستان خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *